MASTER - обігрівачі, теплові гармати, теплогенератори, осушувачі Київ, Україна

Master Climate Solutions – всесвітньо відомий виробник сучасного обладнання для обігріву та осушення повітря. Група компаній MCS – безперечний лідер на ринку стаціонарних та мобільних систем обробки повітря.

Впровадження новітніх технологій, суворе відстеження якості продукції, багаторічний досвід та розвинена мережа дистрибуції дозволили нам завоювати повагу та довіру клієнтів не тільки в Європі, а й у всьому світі.

Master Climate Solutions сьогодні – це:

Винятково якісне, високопродуктивне та надійне обладнання відповідає всім європейським стандартам якості та безпеки. Впроваджуючи новітні технології та інновації, наше обладнання залишається простим в експлуатації та обслуговуванні. Техніка Master Climate Solutions добре відома у всьому світі, широко застосовується у виробничих цехах заводів та на будівельних об'єктах, на фабриках та у складських приміщеннях, у житлових будинках та офісних будівлях.

Широкий асортимент продукції. Асортиментна лінійка Master Climate – це обладнання для обігріву, кондиціювання та осушення повітря у виробничих та житлових приміщеннях. У продажу:

  • Стаціонарні нагрівачі, що працюють на газових та рідкопаливних пальниках. – ідеальне рішення для складських та виробничих умов.
  • Теплові гармати ефективні для обігріву приміщень будь-якої площі та застосовуються як тимчасове або постійне джерело тепла.
  • Для боротьби з надмірною вологістю на будівельних майданчиках та в промисловості широко застосовуються осушувачі від Master Climate. Ефективно видаляючи вологу, вони запобігають утворенню та розвитку цвілі.

Колектив компанії – досвідчені інженери, кваліфіковані менеджери, спеціалісти сервісної служби. Кожен з них професіонал у своїй галузі та цінний співробітник з багаторічним досвідом у сфері виробництва та продажу кліматичної техніки. Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимося в постійному пошуку інноваційних рішень. Підвищуючи якість продукції та сервісні послуги, ми прагнемо задовольнити усі потреби Клієнта.

Широка та розвинена мережа дистрибуції. Займаючи лідируючі позиції на ринку, ми розширюємо вплив – пункти продажу техніки Master Climate Solutions розташовані у Східній та Північній Європі, Азії. MCS Україна – це можливість придбати якісне та сучасне обладнання, створити максимально комфортні умови для життя та роботи за мінімальних витрат. Наші співробітники відділу продажів нададуть кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі техніки.

Купуючи обладнання від Master Climate, Ви купуєте європейську якість за доступною ціною!