Мобільні нагрівачі повітря Master: тепло для будь-якого приміщення

Якщо вам потрібно швидко та максимально ефективно обігріти якесь приміщення, вам знадобляться мобільні нагрівачі повітря Майстер. Вони особливо корисні тоді, коли інші варіанти обігріву не дають бажаного результату.

Завдяки наявності маси переваг нагрівачі повітря Master широко використовуються в побуті, промисловості, сільському господарстві та на будмайданчиках. Простота у використанні та техобслуговуванні, ефективність у роботі, доступна вартість та висока мобільність – ось основні переваги, які мають електричні нагрівачі повітря. Навіть найвибагливіший споживач у представленому асортименті підбере відповідну модель обладнання для конкретних цілей та завдань.

Мобільні нагрівачі повітря поділяються на професійні та побутові прилади. Перші використовують у промисловості, у будівництві тощо. Побутові пристрої застосовують у приміщеннях невеликої площі (гаражі, склади).

Асортиментна лінійка нагрівачів Master

  • Говорячи про рідкопаливні нагрівачі Master, слід відзначити їх затребуваність у будівельній галузі. Міцність конструкції та висока ефективність роботи обладнання виявляються дуже доречними в холодний сезон. Такі пристрої працюють на дизпаливі чи гасі.

Дизельні нагрівачі Master можуть працювати на прямому та непрямому нагріванні. Останні підходять для роботи в закритих приміщеннях, де люди присутні постійно. Під час роботи такого пристрою продукти розпаду палива виводяться назовні. До такого нагрівача можна приєднати гнучкий шланг, що забезпечує подачу теплого повітря. Сам нагрівач може знаходитися і поза приміщенням – так забезпечується опалення наметів та наметів. На будівельних майданчиках часто використовують нагрівачі прямого нагрівання. Однак у таких пристроях не передбачено видалення продуктів згоряння, тому слід потурбуватися про повноцінне провітрювання приміщень. Для забезпечення оптимальної роботи нагрівачів багато з них оснащені термостатами.

  • Також на будівельних майданчиках часто використовують газові теплові гармати Master. Для безпечної експлуатації таких пристроїв необхідно добре налагоджене провітрювання приміщень закритого типу.
  • З участю допоміжного джерела тепла добре справляються електричні нагрівачі. Їх використовують під час виконання різноманітних ремонтних та оздоблювальних робіт. Завдяки широкому асортименту можна підібрати оптимальний нагрівач будь-якого приміщення. Деякі моделі оснащені гнучким шлангом, що забезпечує подачу теплого повітря. Ви практично не почуєте, як працюють електричні нагрівачі Master, не відчуєте сторонніх запахів та диму. Спеціального монтажу вони також не потребують.

Розрахунок необхідної потужності нагрівача

Щоб правильно підібрати нагрівач повітря, необхідно здійснити розрахунки мінімальної теплової потужності, яка потрібна для того чи іншого приміщення. Для цього потрібно знати:

  • Об'єм приміщення (V), який є добутком площі кімнати на її висоту.
  • Різницю температур повітря на вулиці та необхідної температури у приміщенні (ΔT).
  • Коефіцієнт теплових втрат (К).

Маємо таку формулу: V х ΔT х K = ккал/год

Коли буде розрахована необхідна теплова потужність приладу, слід врахувати тип нагріву, який забезпечує прилад, а він може бути непрямим і прямим, а також тип палива, ціни та інші параметри, важливі для вас.

Співвідношення одиниць виміру

  • 1 кВт = 860 ккал/год. Дозволяє перевести показник необхідної теплової потужності одиниці виміру, що характеризують параметр потужності нагрівача.
  • 1 ккал/год = 3,97 Бту/год. Так виконується переведення необхідного показника з позасистемних одиниць до британських теплових одиниць.
  • 1 Бту/год = 0,252 ккал/год. Переклад, обернений до перекладу в пункті 2.
  • 1 кВт = 3412 Бту/год. Переведення потужності в кіловатах у британські теплові одиниці.