Обігрів складського приміщення: ефективно та екологічно

Незважаючи на те, що обігрів складу сьогодні не є нерозв'язним завданням, проте цей процес вимагає вдумливого і грамотного підходу.

При виборі обладнання та його відповідної потужності слід максимально точно відповісти на запитання:

  • який обсяг приміщення?
  • яку середню температуру має забезпечувати обігрів складського приміщення?
  • яке обладнання буде вигідніше використовувати – рідкопаливне чи газове?

Вибираючи обігрівачі MASTER, враховуйте, як перераховані вище моменти, так і інші важливі умови:

  • наявність теплоізоляції.
  • мінімальний період часу, за який теплова гармата Master має здійснити прогрівання приміщення
  • необхідність у підтримці жорсткого температурного режиму.

Особливості опалення приміщень з великою площею

Найчастіше, обігрів складу залежить від сукупності факторів, що формують температурно-вологісний режим. Ефективне обігрів дозволяє здійснити будь-яка теплова гармата Майстер, проте найчастіше використовуються газові та рідкопаливні моделі обігрівачів.

"Japan Systems" пропонує до продажу мобільні та стаціонарні варіанти виконання перерахованих нагрівачів від компанії Master Climate Solutions.

Виходячи з вартості енергоресурсів, обладнання, що працює на газі, має особливо привабливий вигляд. Такі обігрівачі досить економічні, допускають використання у приміщеннях, де працюють люди та обладнані терморегулятором. Крім того, подібні теплові гармати мають високу ефективність (до 96 кВт теплової потужності), що дозволяє використовувати їх для приміщень з об'ємом до 1500 м³ (наприклад, модель BLP 73 ET).

Однак слід пам'ятати, що мобільні газові обігрівачі MASTER є пристроями прямого нагріву. У процесі експлуатації продукти згоряння потрапляють у зону опалення. Тому, якщо використовуються подібні прилади, для їхньої стабільної роботи та забезпечення безпеки слід забезпечити достатню вентиляцію приміщення, що обігрівається. Якщо в приміщенні немає припливно-витяжної вентиляції, необхідне надходження свіжих повітряних мас забезпечується за рахунок площі відкритих вікон (не менше 1 м² на 10 кВт теплової потужності).