Обігрів будмайданчика - взимку, як влітку!
Осінньо-зимовий період для проведення робіт, пов'язаних з будівництвом – час не найкращий. Однак можливість припинити будівництво на тривалий термін існує не завжди.
Більше того, в особливо відповідальних випадках роботи ведуться цілий рік і постійно. Тому підтримки умов, дозволяють забезпечувати необхідні технологічні режими, застосовується штучний підігрів майданчиків.
У цьому випадку особливо ефективними є теплові гармати MASTER, які можуть використовуватися в наведених нижче випадках:
- обігрів неопалюваних приміщень закритого типу
- здійснення бетонування в холодну пору року
- обігрів будівельних майданчиків (у тому числі – обігрів будмайданчика відкритого типу)
- розморожування розчину
- просушування приміщень у ході оздоблювально-реставраційних робіт.
Зазвичай для цих цілей застосовується дизельне обладнання, яке має добрі показники продуктивності при відносно невеликій витраті палива. Крім того, у ряді випадків виявиться корисною і теплова газова гармата (мобільний варіант виконання), здатна прогрівати приміщення більших обсягів.
Теплові гармати MASTER: лише пряме влучення!
Дизельна теплова гармата – нагрівальний елемент, поєднаний із вентилятором та системою управління. Як правило, такі нагрівачі досить економічні та можуть працювати тривалий час від однієї заправки. Вони мають гарний запас теплової потужності - до 111кВт, модель MASTER B 360 – та дозволяють регулювати температурний режим з великою точністю (1,5°C, за наявності термостату). Розрізняють рідинні теплові гармати, що працюють на дизпаливі, гасі або відпрацьованій моторній олії, що робить їх вкрай привабливими та в економічному відношенні.
Як альтернативний варіант нерідко використовується теплова газова гармата, яка також має гарну ефективність – до 96 кВт, модель MASTER BLP 73 ET. Відрізняється вона економічністю та можливістю регулювання теплової потужності. Все це дозволяє точно підтримувати режим температури відповідно до заданих параметрів. Втім, використання цих моделей обігрівачів доцільніше для приміщень складського типу.
У ряді випадків для підвищення режиму температури на будівельному майданчику може використовуватися і електрична теплова гармата, ціна на яку зазвичай менше, ніж на газові моделі. Однак у співвідношенні вартість енергоресурсів/економічна обґрунтованість її використання має сенс при обігріві приміщень закритого типу.